Oferta Menu Kawa Juan Valdez Kontakt
 
 

Z miłości do kawy... MY - młode małżeństwo powiększone o dwójkę maluchów - nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia dnia bez aromatu świeżo zaparzonej kawy. Odgłos mielonego ziarna zwiastuje poranek. Pierwszy łyk rozpoczyna nasz dzień i pomaga się obudzić.

Nasza historia jest prosta - pewnego dnia kolega przywiózł znaną na całym świecie kolumbijską kawę Juan Valdez. Rozsmakowaliśmy się i próbowaliśmy zakupić większe ilości. Okazało się, że produkt, który jest powszechnie znany
w Stanach Zjednoczonych, u nas jest zupełnie nieosiągalny. Udało się sprowadzić parę kilogramów z amerykańskiego sklepu internetowego. Z naszą pasją postanowiliśmy pójść krok dalej. Otworzyliśmy kawiarnię. Mobilność daje nam możliwość pojawienia się w różnych miejscach, uczestniczeniu w imprezach i festiwalach, spotkania wielu ludzi.

Chcemy nie tylko sprzedawać kawę. Chcemy zaprezentować Państwu sztukę przygotowania czarnego trunku i zarazić naszą pasją. Chcemy pozwolić Państwu rozsmakować się w różnych typach kawy i pomóc odnaleźć tę jedyną, która Państwa będzie budzić każdego dnia.

 

 
   
 
Copyright © 2013 Kawiarnia na Kołach Design by PORTRAY